Zboží odesíláme vždy každé úterý, aby bylo zajištěno dodání nejdéle do pátku v případě zpoždění v doručování. Uzávěrka objednávek probíhá v neděli. Přijaté nebo zaplacené objednávky (tzn.,aby byla platba na našem účtu připsána) po tomto termínu vyřizujeme následující týden v pondělí. 

Způsoby doručení:

Českou poštou – Balík do ruky (doručení do 2 pracovních dnů)

Doporučeně: 156Kč včetně balného (Při platbě předem na náš účet)

Na dobírku: 191Kč (Platba se provádí při převzetí zásilky od dopravce v hotovosti)

Způsoby platby:

Dobírkou (platbu vybírá dopravce v hotovosti)

Bankovním převodem
Platba předem na náš bankovní účet. Číslo účtu: 2801164821/2010. Uvádějte prosím variabilní symbol (číslo objednávky), který bude Vaši platbu identifikovat. Umožníte tím včasné a rychlé zpracování Vaší platby.

Platba kartou (připravujeme)
Online platba kartou přes platební bránu ComGate (https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana)
Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.


Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě.