Agave ovatifolia

Vytváří růžici krátkých širokých šedých listů, které jsou na okrajích pokryty malými zoubky a tmavě šedými trny na konci. Zelenožluté květy na 3m vysokém stvolu. Velmi tolerantní k suchu. Mrazuvzdorná až do -17°C. Tato Agave se přirozeně vyskytuje v nadmořských výškách od 1120 do 2130 metrů v pohoří Sierra de Lampazos v Nuevo León na severovýchodě Mexika....

Cena 50,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno

Begonia richardiana

Vytváří kaudex, bílé květy, zajímavý sukulentní druh, rozdílné listy oproti Begonia partita a dregei. Expedujeme rostliny: Květuschopné, Ø kaudexu/hlízy 1-1,5cm.

Cena 50,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno
Všechny nejprodávanější produkty
Kaktusy

Kaktusy

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Aktivní filtry

Aylostera sp. Köhres

Kulovitý až mírně protáhlý, trsovitě rostoucí kaktus. Bílé až hnědavé tenké trny. Červené květy. Expedujeme rostliny: Ø květináče 5cm, květuschopné.

Cena 40,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno

Opuntia microdasys var. albispina "Andělská křídla"

Opuncie s malými, zelenými, dužnatými listy, které jsou pokryty svazečky krátkých bílých štětin. Světle žluté květy a červené plody. Pochází ze středního a severního Mexika. Okrasný, suchomilný a na pěstování nenáročný kaktus. Expedujeme rostliny: Ø květináče 5cm.

Cena 45,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno

Selenicereus grandiflorus

Kaktus s převislými, žebrovanými, dlouhými výhony, ze kterých vyrůstají vzdušné kořeny. Bílé nebo slabě růžové květy až 30 cm velké se silnou vanilkovou vůní. Červené, kulaté-mírně oválné plody. Pochází z pralesních oblastí střední a jižní Ameriky. Expedujeme rostliny: Ø květináče 6,5cm.

Cena 45,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno