Agave ovatifolia

Vytváří růžici krátkých širokých šedých listů, které jsou na okrajích pokryty malými zoubky a tmavě šedými trny na konci. Zelenožluté květy na 3m vysokém stvolu. Velmi tolerantní k suchu. Mrazuvzdorná až do -17°C. Tato Agave se přirozeně vyskytuje v nadmořských výškách od 1120 do 2130 metrů v pohoří Sierra de Lampazos v Nuevo León na severovýchodě Mexika....

Cena 50,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno

Begonia richardiana

Vytváří kaudex, bílé květy, zajímavý sukulentní druh, rozdílné listy oproti Begonia partita a dregei. Expedujeme rostliny: Květuschopné, Ø kaudexu/hlízy 1-1,5cm.

Cena 50,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno
Všechny nejprodávanější produkty
Plumerie

Plumerie

Počet produktů: 3

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Aktivní filtry

Plumeria Singh Red "Frangipani"

Plumérie, vytváří rozvětvený keř s protáhlými dlouhými listy a ztlustlým kmínkem se sukulentními výhony. Červené květy s fialkovým probarvením. Expedujeme rostliny: Výška 10+cm.

Cena 95,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno

Plumeria Metallica "Frangipani"

Plumérie, světle růžové květy se žlutým středem. Vytváří rozvětvený keř s protáhlými dlouhými listy a ztlustlým kmínkem se sukulentními výhony. Expedujeme rostliny: Výška 10+cm.

Cena 95,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno

Plumeria Pimpapan "Frangipani"

Plumérie, vytváří rozvětvený keř s protáhlými dlouhými listy a ztlustlým kmínkem se sukulentními výhony. Růžovo-fialkové květy s červeným středem. Expedujeme rostliny: Výška 10+cm.

Cena 95,00 Kč
Zobrazit
Vyprodáno